Kapitola (1)->> Život jedné malé holky-->>

26. února 2010 v 13:41 | Ĵäńđüļķā ûļįţļāņđô ßärā
ÚVOD: Annie,byla jedna malá holka,která žila na vesnici donedávna svůj krásný šťastný život.Bydlela v krásném domku na kraji lesa se svou rodinou..Byla to holka která byla optimistická.Všecky věci/problémy brala s nadhledem.Ale s jednou věcí se nedokázala dodnes vyrovnat.A tou byla SMRT její mámy..
Říkala jsem si, že to věčné smutnění za mou matku, jednou sice jen skončí.Ale čím víc jsem na to myslela, tím míň pravděpodobné mi to připadalo.Teď mi to připadalo pravděpodobné asi tak, jako že poletím na měsíc a budu anglickou královnou.Prostě jsem na to nemohla zapomenout, ale kdyby jen to! Musela jsem na to neustále myslet až jsem ztrácela potuchy o svém životě.A když jsem se probrala z dalšího toho snění nad smrtí mé matky, nalezla jsem se v dalším snu.Nejhorší na tom bylo že sem ve škole měla problémy nešlo se mi učit a stále sem myslela na to že už nemám mámu...Všichni mi říkaly nebreč všichni mi říkaly bude líp ae já jen sem věděla sama co bude a nebude..Věděla jsem že už to nikdy nebude jako dřív že tu mojí pravou mámu už mi nikdo nenahradí..Ta láska k tý mámě ve mně zůstane na vždycky..Pořád slyším to slovo Aniie Aniie které říkala má máma.Vždycky když si to všecko vybavím chce se mi brečet.Třeba když si vybavím jak jsem byla ještě malá a jak jsme si s máminkou hrávaly na písečku jak jsme se mazlily a jak nám bylo dobře. Ach jo!! Annie Smutněla a Pořád jen smutněla Nebavila jí škola uzavírala se sama do sebe kámoše od sebe odstrkovala..Najednou jakoby celý svět pro ní neexistoval.To co jí bavilo už jakoby pro ní neexistovalo. Dokonce i její kamarádi už jí nezajímaly tak jako dřív.Jednoho zasmutnělého dne když šla Aniie do školy se zase rozplakala.Spatřila totiž lavičku na které vysedávala každým dnem její maminka.Se Slzamy v očích se na ní dívala.Až když najednou...Pokračování příště.
PŘÍBĚH JE MÉ VÝROBY! TAK PROSÍM NEKOPÍRUJTE.
VEŠKERÉ KOPÍROVÁNÍ,PORUŠOVÁNÍ PRAVIDEL JE ZAKÁZÁNO!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss.R-tvoje lowujúce affko :* Miss.R-tvoje lowujúce affko :* | Web | 26. února 2010 v 15:40 | Reagovat

Ako sa máš moje affsko??

2 Barča-Tvoje Affítko,které tě má rádo♥!! Barča-Tvoje Affítko,které tě má rádo♥!! | Web | 26. února 2010 v 19:15 | Reagovat

Šikulá koukam že ses taky dala na povídky:D
Čauky,zdravím tě zhor..Jak je??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama