Leden 2010

Mersíí♥♥ Díky za to že jsi!! :-))

31. ledna 2010 v 21:42 | Ĵäńđüļķā ûļįţļāņđô ßärā |  Mé Kecy
Ahoojte :-*=)) Moc,moc se omlouvám že jsem se vám od pátka neozývala zlati..:) Ale prostě nějak nebyl čas..:-) Nebo ne že by nebyl sle prostě prostě nebyl noo!! :) ;) ( NEŘEŠTE xD) Tak co jakpak jste si užily Vííkend? :-D a Prázdky..:D:D I když nevím jestly se tomu dá tk říct xD ( JEDEN DEN VOLNA XD..nevim proč tomu říkaj prázdky..) :D:D Nu nict..Já jsem si víkend užila úplně báječně :) Celej víkend jsem strávila ve společnosti mé kamarádky Verči..Sice jsme nebyli vedle sebe :( Ale zato jsme si od rána až do večera volala a psaly na icq..=)) Bez jakékoliv přestávky..=D=) Bylo to prostě báječné..Konečně jsme si k sobě našly cestičku..Konečně jsme se víc poznaly :) Prostě konečně jsme se staly opravdovými kamarádkamy! :-)) A já jsem za to moc,moc ráda..:-)) Už to není takové to,jakože jsme se viděli poprvé na divadle a celkem jsme se před sebou styděly..Už je to prostě jiné..:) Už se před sebou nestydíme a bavíme se o všem možném :-)) A to je strašně super..!! :) Když víte že máte kamarádku které můžete všecko říct svěřit se jí když je vám ouvej..VERČO ZA VŠECKO TI MOC DĚKUJU! :-)) Ne jenom,za ten báječnej víkend s tebou ale prostě za všecko..:) Jsem nesmírně šťastná že jsem tě poznala..:) Už se zase těším na 16.2 až se zase uvidíme :-)) ( xD Sice zasejc v divadle ale to vůbec nevadíí) :) Naopak..:D:D:) Aspoň se zasejc uvidíme všichni 3 :o)) Už se na to moc,moc těším! :o)) a teď k blogu.:) Lidičky,protože za týden odjíždím ze školou na Lyžák =o) 6.2-12.2 :o)) tak tu celý týden nebudu :o)) Ale nemusíte se bát o článečky nepřijdete..Určitě aspoň něco málo přednastavím! :o)) Navíc Nikča( Kámojda xD) sebou bude mít Notebook tak se možná ozvu s noťasu..:-D :) I Když nevím spíše ne..Tam toho čásku asík mocík nebude.:-)) říkám vám to proto abyste to věděly dopředu xD :) Protože nechci,abyste si pak myslely že tu nejsem schválně apod..:) Tím to fakt neníí!! :o)) Je to tím že jsem na lyžáku =o))

Kontrolka Sbííček 00.2 ( Zapište se Prosííím xD)

29. ledna 2010 v 13:56 | Lady-Original-Girl |  Affiliates
Obrázek jsem Ukradla od machovkaand.blog.cz
Jak už sem psala,dlouho sem neobíhala SB :( konečně sem se
rozhodla , že to chci napravit :D jenže nechci každý SB kontrolovat
jestli mě má v seznamu nebo už ne .. To se mi fakt nechce! Takže jsem se rozhodla uspořádat takou menší KONTROLKU SB..=D=) Takže se zapísejte všici

Preventivní Prohlídka (13) za sebou ;)

29. ledna 2010 v 11:56 | Lady-Original-Girl* |  Mé Kecy
Čauky..Bobci..Takže je to Dobrýý :-D Nic mi není..Nejspíše ten krk apod mám od zubůů..Páč mně bolej dásně takže sem fit :-D Jen mně teď prozměnu strašně bolej ruce..Páč Když už jsem byla u toho doktůrka tak mi udělala Preventivní Prohlídku ( 13) Takže jsem dostala Dvě Včeličky..:D:D Jednu do pravého ramena a druhou do levého ramena..:D:D:D ( Ale vůůbec to nebolelo) Pak mi takýýsek Tlak měřily,Vážily ( mně sem se zděsila) :-D a tak prostě..=D Pstě clasik prohlídka..=D ovšem nejvjetší problém byl když po mně chtěly moč..=D to sem se nemohla a nemohla vyčůůrat :-D Přitom se mi chtělo ale nešlo to..=D Ale nakonec přece jen aspoň trošku =P=D No a jináč ptže sem firt tak dneska provedu tu Rekonstrukci =P jak sem slíbila...=D ale nejspíše až za chvilku páč mně teď straašně bolejíí pacičky =D Tak si dám oddech tak Páápáá :)

Jedu k Doktorovy..( Takže nevím zda,dneska něco bude)

29. ledna 2010 v 8:53 | Lady-Original-Girl* |  Mé Kecy
UŽ od Včerejšího Rána se necítím nějak dobře.poop3.Bolí mně v krku,hlava a mám strašnou zimnici..Ale mamce sem nic radši neříkala.poop3Páč jsem si říkala že to vše je ze stresu.poop3Jenže když jsem se dneska ráno probudila bylo mi ještě hůř než včera..Ani nasnídat sem se nemohla protože jsem nemohla ani polknout..:(( ( poop3Takže jsem se ani nenasnídala..)poop3 přitom hlad mám,ale nemůůžu..:(( poop3Docela se bojím toho aby to nebyla angína :(( Ptže,za týden máme jets ze školou na hory a já se tam moc těším.A Angína se léčí dlouho.:( Takže teď jedu k doktorovy :((poop3 Tak mi držte pěstičky PPP Vaše Jana.

Btw: Ještě než odjedu tak k té dnešní Rekonstrukci..Nevím jak to s ní bude..Vše se uvidí podle toho jak mi bude..A podle toho co řekne doktor..Takže se třeba nedvte když už se tu dneska vůbec neukážu.

I'am Going To Watch Tv..:) Goodbye :-*

28. ledna 2010 v 18:35 | Lady-Original-Girl* |  Mé Kecy
Takže Menu Je skoro doděláno( Ještě chybí jen pár Rozcestníků apod) ale ty dodělám Zítra.=) Teď Pádím k TV :) Což už jistě chápete podle nápisu.Jdu se dívat na můj oblíbenej seriál Ulice..=) a posléze po ulici na Ordinaci :-* Takže se Mějte Kráásně :) a Krásnou Dobrou nocku všem! ( Spát ještě nejdu xD) Btw: Zítra nejspíše dodělám to menu a přidám nějakou tu GRAPHICS:-**=) A taky nejspíše uskutečnim Kontrolku Sbíínek..( Páč jak sem tu teď dlouho nebyla tk nevím jak sem na tom) Takže Zatíím Papa :-*

Plánuji Takou Menší Rekonstrukci..

28. ledna 2010 v 16:09 | Lady-Original-Girl* |  Mé Kecy
ČUSKY..:) Bobíčci..:) Takže jak ste si tak už mohly všimnout tak jsem nastavila nový design..Tentokrát je s ZAcem Efronem! :) Takže já jen doufám že se vám páčí ;) Mně osobně se tedy moc,moc líbí ;-) Jsem s ní po dlouhé době spokojena na 100% Takže doufám že i vy :) Postupně to tu chci tak trošku celé předělat..Myslím si že to chce prostě změnu! :) Dlouho to tu bylo furt stejné tak teď to chce trošku změnit..Chci udělat prostě tajkou menší Rekonstrukci..( Která se bude týkat Změnění Dessu,Rozcestníků,( Možná přibude i pár new rubrik nvm) To se vše uvidí podle čáskůů :) Rozhodně new design už mám ( Jenk němu jdu ještě udělat klikajdu) a pár avatárkůů..:) aby to bylo Komplet :) ( Btw: celá tato rekonstrukce by měla být hotova do neděle..Prostě..Už něco málo jsem začala dneska...a něco málo dodělám Přes Víkend :) A Možná už i Zejtrá Pokud zbude čásekpoop3 Pap :)
Btw: Prosila bych Tyto Dámy Pod Jménama LaDY..Aby přestaly psát urážlivé komenty na mou osobu..!!! :-)poop3 a na Tento Blog..!! :)poop3 Možná by bylo lepší dámy,kdybyste si nejdřív vše prověřily něž budete někoho obviňovat :)poop3 Protože,psát mi sme hnusné komenty za něco co jsem vůbec neudělala je dost Ubohéé..ToŤ vše :) :) Mějte se moc,moc hezky :) PAP :)
Aktulizováno 16:41 Vážené Dámy,Protože ste i přes mé varování nepřestaly psát vůči mé osobě/ a tohoto blogu ošklivé komentáře byla jsem nucena vás blokovat.Nehodlám,tohlencto poslouchat.Tohle si cpěte někomu jinému.BYE*

Až teprve teď jsem si uvědomila svou chybu.( Ale lepší teď něž nikdy) Vše změním.:-) I svůj přístup k učení( škole)..Musím

28. ledna 2010 v 14:07 | Lady-Original-Girl* |  Mé Kecy
Čauky Bobánci..Tak co Dnešníí Vízo? ;) Jaké Pak bylo? ;) No já teda osobně moc,moc doufám že lepší jak u mně..=( :'-( Ptže,jestly ne tak nevim tedáá.=( Já jsem dopadla děsně s vízem :(( A to jen díky tomu že jsem celej rok na to učení kašlala..Vůůbec jsem se té škole nevěnovala..:(( Když sme měly psát neučila jsem se...Když jsem to napsala špatně bylo mi to jedno..Řekla jsem si no co..to si wopravim..!!! :(( Ale až teď teprve vidím jaká to byla chyba..Jak sem byla blbá..Ale co,teď už s tím nic neudělám..I když bych si to moc,moc přála..Ale od příštího pololetí začnu pořádně makat..=( Ptže,nechci už mít nikdy takovéhle vysvědčení jako bylo teďka!!! :(( Strašně jsem se zhoršila..:(( Což není dobře..Vždycky jsem byla alespoň dvojkařka..!! :( Nikdy jsem neměla na vízo něco jiného než dvojky..!! :( Ale teď..!! :( Prostě takhle to dál nejde..Musím s tím začít něco dělat..Za chvilku Půjdu do 8...A Tam už se moc flákat nebudu..Tam už jde o všechno..!! Ty Známky tam se započítávají do přihlášek na Střední školu..!! A Když se rozlajdačim teď tak už to potom nedoženu..!!! A já chci aby zemně něco bylo! A Proto sem se rozhodla že začnu se učit.Prostě Musím.Nedá se nic dělat.Přeci nejsem žádnej blbec!

Věnováno Jen Mejm Affs♥♥

25. ledna 2010 v 18:58 | Lady-Original-Girl* |  Affiliates
Ahojky..;-) Takže jak jste už asik správně pochopily z nadpisu-...- :) Tenle člááneček je věnován jen a jen mejm Affs..!!! NIKOMU JINÉMU..!! NE!!! :-(( :) ale samodřejmě kdo chce ať si klidně přečte..( I když si myslím že není třeba co natom číst..) Ale affska má pls čtěte!!! :-) ;-)

Ze Všeho nejdřívě bych se vám chtěla omluvit že jsem vás vůbec neobíhala..Vím bylo to odemně dost hnusné ale jakste si mohly už dočíst tak já jsem měla nabito..Takže jsem vůbec nic nestíhala..Sotva jsem se stíhala naučit..!! x) Takže jsem na nějakej ten blogajs neměla vůbec čas..!! A na OBÍHÁNÍ LÁSEK♥ taky ne..Takže se ještě jednou moc,moc omouvám :) Doufám že jste si mě nesmazaly :) Ptže,to bymně mrzelo kdyby ano..!! ;-) Já vás mám totiž moc,moc ráda ♥

Jinak Pro ty kteří si mě smazaly..!! :-(( Jako Třaba Kika..Kikino,já si myslím že jsem na blogu měla dost jasně napsáno že mám pozastaveno a důvody byla škola.No ještě řekněte že NE!! :(( a to je snad jasné že když nejsem na komplu tk že nejsem ani na blogu!!! :(( Což znamená že nic nepřidávám a že neobíhám lásky♥♥ Promiň ale přijde mi vůři mně dost neféér že se semnou spřátelíš a pak si mne zase vymažeš!! :( Každej má někdy POZASTAVENO! Neříkej že ty ne!

To mi chceš jako řííct že to je všecko co se týče sexu?? :D:D:-D:-D:-D:-D

25. ledna 2010 v 12:50 | Lady-Original-Girl* |  Mé Kecy
Čusky Bobíčci..:)) Tak jsem zase z 5 :) v Plnéém Proudu..:)) A v plné energie :) Teď Momentáálně..( Před chvílkou) :-D Jsem přišla ze školy..:)) Dneska nám odpadly 2 Hodiny Takže supéér :-D No a co vy jakpak ste se tu bezemne měly? :D:D Stejskalo se váám? :D:D Mě strašně..:( :) :D I když popravdě sem na stejskání neměla mooct čááskůů..:D:D :) Měla sme nabitej Vííkend :) Kterej ae stáál fakt za to ;) V sobotu jsem byla v Té Praze v tom divadle No Pstě Supéééér..BOMBA..SKVĚLÝÝ..ÚÚŽASNÝÝ :-D a v neděli jsme dopoledne byli s máťi Shoopingovat:-*=)) ( V Praze) a odpoledne jsme jely domůů a teď k téé Sobotce :-/=))...No Představení samo o sobě bylo pstě úúžasnýý!! ;) Nejlepčíí hláášky tam fakt..Prej To mi chceš jako řííct že to je všecko co se týče sexu?? :D:D No to sme mohl jít radši domů na Svíčkovou..:D:D Sakra..:D:D Tak Pěkná ženská..:D:D Já bych to tam drtiil :D:D *lol* Sem nemohla fakt že néé!! :D:D Sem měla fakt dosti smííchu..Ale také bylo dosti Breku..=(=) To Tango Barunky a Martina mě upe dojalo :-**='-(=) To Bylo vííc než Erotišn♥♥=D Kráása Pstě..:) :-** Nebo mně velmi dojalo,jak Barunka ( Sofie) Říkala Martinovi( Jimmymu) Že to bylo krásný ale že už jí nezbejvá moc čásku :(( Páč je HAIV Pozotivní( Čily nemocná :'-() to bylo zase moc smutný ..:( Jinak po Představení sme s kámoškou byli za BArunkou nahoře v Klubovně ;-) Sme za ní šly ne a ona vyšla a mi že pro ní máme dáreček :) a Ona že Ježíšek už byl! :D a takto rozbalila prostě a našla ten model motorky..:D:D A Uplně nadšená byla..Potěšilo jí to Říkala Jéé Takovehle dáreček sem ještě nedostala :)) Děkuju moc Holčičky..:) a Dala nám pusu :) ( Oběma) a vzala mnotorku a běžela do Klubovny ( páč mi byli před ní sme si jí enchaly zavolat) a věbhla tam a povídala: Podívejte coto mám jáá máám Motorku :D :) a Oni a od kohopak? :D A Ona Že od Dvou Fynynek :D A pak přiběhla za náma...:)a já jí poprosila o fotku tak se s námy vyfotila :D :) Prostě BOMBA!! ;-) :) :)

Veliká Omluva Všem!! *LOVE*=)

21. ledna 2010 v 22:37 | Lady-Original-Girl* |  Mé Kecy
Moc,Moc,Moc,se omlouvám.Vím že jsem vůbec nepíšu ale já totálně prostě nestíhám.Ve škole je to teď samá písemka..Zejtra je Konference A taky je poslední možnost jak si něco opravit..Píšeme zrovna zejtra Velkou Čtvrletku z Matiky :( Na kterou jsem dneska tsrávila půlku svého volného času..( Jde mi tam o všecko..) a nejenom v matice..Takže se moc,moc omlouvám :) Doufám že mě chápete..Teď tu ještě nějakou chvíli nebudu..Já vím..Zejtra se uzavírají známky..Je KONFERENCE../ Teda aspoň u nás/ ale já sem celý víkend pryč..:) Jedu do Prahy k tetě...A Hlavně do divadla :) Na Představení Sex Drogy a Rocken'rol :) kde hrajou moji oblíbence xD Barunka a MArtíínek :-**=) takže se už strašně moc těším..:) Dřív jak v pondělí mě tu nečekejte.PP Mám vás moc ráda :) *KISS*

PROČ,PROČ PROČ Nemůžu být nikdy šťastná..PROČ :(Já to nechápu.

17. ledna 2010 v 10:27 | Lady-Original-Girl* |  Mé Kecy
Čauky Bobci..Tak co jakpak ste se dneska vyspinkaly? :) Já nic moc..furt sem nějak nemohla usnout..:(( šla jsem spát okolo Půlnoci a usnula jsem někdy až na ránem..Ani přesne nvm kolik bylo..Ale ve 2 hodiny ráno jsem byla ještě vzhůru..páč to jsem se zrovna koukala na hodiny..ale pk fkt nevim co bylo..:(( Kdy jsem usnula..Ale vim že v půl šestý mámě zvonil budíček do práce..a to mě vzbudilo,a pak jsem ještě tak do 7:00 ležela v posteli ale už sem neusnula..tkže sem se vlastně moc nevyspala..Ale co snad to dneska bude lepší i když nvm..:(( Achjo :(( Já už prostě nemůžu :(( To se prostě nedá..='-( říkáte co? :( Den co den na něj myslim kvůli němu v noci nespim a nemám vůbec náladu..PROČ?? PROČ?? PROČ JÁ SEM TAK HNUSNÁ A ON TAK HEZKEJ PROČ?! :( PTÁM SE PROČ?! :( Já toho prostě nechápu..:( Já snad nemůžu být už nikdy šťastná :( Chjóó :'-( Mě to štěstí pstě nepřeje :(( Já snad budu mít už vždycky jen smůlu :(( Kdybych ho aspoň každej day nevídala ve škole..:(( Ale kdyby jenom ve škole..:(( Chjóó :( Já sem s nim i ve třídě! :( A to je pstě hrozný! :(( To už je na mě pstě moc! :( Se nedá zvládat tohle..moje psichyka už toto fakt nezvládá..:(( a zejtra zase škola..:( Už ho uvidim zase :( Ne,To se nedá.

Hlasujte prosím pro Báru Munzarovou ( Prosíím moc) :D

16. ledna 2010 v 13:31 Bára Munzarová
Ahoojte x) Lidičky :) Máám na váás takovou Prosbičku :) Potřebovala bych abyste hlásly pro mojíí nej herečku BARBORU MUNZAROVOU v Anketě Ano x)) Hlasovat pro ní můžete přes hlasovací formulář
http://tv.nova.cz/clanek/projekty/15let/anno-2009-hlasujte-o-nejpopularnejsi-porad-a-osobnost-tv-nova.html Je tam jako Munzarová Barbora tak pro ní pls,pls hlasujte :) Hlasovat můžete jen jednou ale také můžete hlasovat pro Barunku na telefonní číslo 9060609 x) TVAR SMS: ANO Z MUNZAROVA a k tomu ještě nějaký dvě herečky :) Třeba 1 ANO Z MUNZAROVA ADAMOVSKA VEVJODOVA ale pokud chcete třeba BArunku na 1 místo musíte jí dát jako první.Předem moc kujůů za mně i za ní! x) Já ybch etě posílala ale už sem vyčerpala SMSKY.

Omlouvám se..

16. ledna 2010 v 8:54 | Lady-Original-Girl* |  Mé Kecy
Čiao xox Bobani..Tak se zase po delšíí době ozývám..Sorrte že jsem tu teď dlouho nebyla ( Týýden xD) ale já teď prostě na blog vůůbec nemám čas..Mám toho teď mnoho.Ve škole se píše samá písemka,a já se furt musím učit..Včera jsme psaly pololetku s fízy x) tk snad dobrý :D ;) ( Tky,to bylo lehoučký když sme k tomu mohly používat učebnici *lol*) Pstě Haluz :D No ale teď zpátky k blogu..Já vím,že jsem tu teď týden nebyla Důůvod je ale jasne ŠKOLA..a že bych se měla stydět..=(=D Ale já tu nejspííše ani celý tento příští týden nebudu..Ptže,tento týden je poslední na vylepšování známek a já musím fakt máknout..A Příští víkend ( Sobota,Neděle) tu tky nejspíše nebudu ptže v Sobotu jedu do divadla ;) s mamčou do Prahy ;) ( na B a M ) :-*=Da mám se tm vidět s kamíí konečně :) ( poprvé se uvidíme ) :D tkže se těšíím x) a ptže,budu spt u tety :) Páč vlaky nejedou už.V Noci..=P a Diadlo končí kolem 22:00 a my pk ještě půůjdeme do klubovny za našíí nej herečkou ;) tk by nám pk už nic nejelo..jsou ty spoje zrušenýý..Tkže se vrátim nejspíše až v neděli večer :) a to si zase budu muset dělat věci do školy..Takže nevím,nevím..Krom toho 6.2 jedeme ještě ze školou na lyžáák x) na týden tkže to tu tky nebudu..:( Vím sem hrozná ale já teď prostě nemám na nic čas..a na blog už vůbec ne..Když mám chvilku času tk ho trávim spíš venku s kámošema :) ptže mi přijde zbytečný sedět večně u Pc..jako nějaká buchta..A Navííc když jsem tu teď ten tejden nebyla,tak mi ten blog ani tk nějak necchyběl..( Affska samodřejmě jO xD) ale ty byli tk jedinýý..prostě začínám uvažovat o tom.že tento blog nejspíše asi zrušíím..( Nechce se mi dotoho,ale když promně už začíná blof byje ztráta času..) a to není dobře..( Nešilte,ještě jsem se nerozhodla..) i když možná mám už jasno.

+Poprvé na Běžkáách..;)+Zážitek na 1 ;)

9. ledna 2010 v 15:56 | Lady-Original-Girl* |  Mé Kecy
Čauky Bobánci..Tak zase po dlouhé době ;D Jakpak se máte? ;) Já Skvělě..:D Dneska ráno jsem se vzbudila a kouknu s okna a všuude plnoo sněhu ;) Prostě upe bíílo..;) Tk jsem se hnedka usmála a řekla si mm..to je ten spráávnej čas vyrazit na kopec ;) Tak jsem se oblékla a šla s kámoškou na kopec..=) ale moc dlouho jsem tam nebyla protože mi byla strašná zima tudíž jsem šla domůů..ale bylo to opravdu příjemné po takovéto dlouhé době si zase zajezdit,Když jsem ale přišla domů což bylo tak okolo 12:00 naobědvala jsem se a šla zkusit běžky ;) ( jen tady u nás v parku) sme šly s mamčou..Ptže v úúnoru už jedeme na lyžýák ;) a tak jsem se to chtěla aspoň trošku naučit..=) Než na Lyžááku x) mno..;)no a s běžek jsem přišla teď.. a jsem upe vyčerpaná :D:D A to jsem jela jen kus.Co teprve na Horách :D
Btw: Ani sem si neuvědomila že už zase píšu na blog :( :D Přitom jsem říkala že bude pozastaveno..Teda já nevim,nevim ale já bez toho blogu asi prostě nemůůžu bejt =D Takže RUŠIM POZASTAVENI!! ;) ( ale moc,často to nebudu) důůvod učeníí =( =) Jinááč Moc Děkuji za dess Sáře..;-) Je Kráásnej..Jsem ráda že jsi ho měla ve Free Kujíí moc ;)

Konec.. nebo jen Pozastavení??? Viz v Článečku :(

7. ledna 2010 v 15:05 | Lady-Original-Girl* |  Mé Kecy
Ahojky karamelky
Ze všeho nejdřív bych se vám chtěla omluvit že jsem se vůůbec neozvala od úúterka..Ale Já prostě vůbec neměla čásek.-.Mám toho teď prostě mnoho..Ve škole je to teď samá písemka..ptže se blíží pololetíí...a za 14 dní je Pedagogická rada..tak učitééléé jsou teď furt a furt jen samá písemka..=(( Zrovna dneska jsme psaly ČTVRLETKU S ČJ...Ale naštěstí mám za 1 x)) Tkže supéér..x)) ale v pondělí píšeme písemku s Přííroďáku s pomalu celýho sesičtu x(( Takže se budu muset už začíít učit zejtráá..Páč je toho fakt mnoho..!!! x(( Ale MAmce o tom říkát nebudu páč nechci aby se stresovaly ještě oni x'-( Stačíí že už já jsem teď ve stresu..a ještě oni..to fakt ne..Budu se to prostě učit potajíí..Ale naučim se to musíím..S Příroďáku potřebuji nutně dobrou známku..nejlépe 1 ;) nejhůůře 2 ;) ale horší než dvojku fakt nesmim dostat..=(( Ptže tam my jde o všecko..=(( A co vy co škola dobrýý...??? Taky píšete furt samé písemky? :(( jako my?? x(( Doufám že u vás je to klidnějšíí..i když pochybuji..=(( Před vysvědčením to bývá vždycky hrůza..=(( Hlavně když máte deno denně písemky :(( což mi fakt máme..=(( Btw..Zíítra Páátek Juchůůů :) Konečně pak vííkend :)) Juchůů to je fajn x)) Teda jak pro koho..=) =( Promně třeba ne x'-( Ptže,já místo válení se u telky bo sedení u kompu se budu učit..=(( Ptže,já si pstě teď nesmim dovolit žádný špatný známky..=(( Proto,musím šprtat,šprtat,šprtat..=( a protože mi jde fakt o všechno a mám toho strašně moc ( učeníí hlavně) tak si vám dovoluji oznáámit že na vííkend pozastavuju blog :( :) prostě přes vínekd se tu nejspííě vůůbec neukážu :(( Srry Affska ale snad chápete že toho teď mám fakt mnoho x(( Mrzí mě to ale...=((( Nic Bye :) :(

People's Choice Awards 2010

5. ledna 2010 v 15:40 | Lady-Original-Girl*
Film Twilight je nominován v kategorii Favourite On-Screen Team, Favourite Movie a v Favorite Franchise.
Ve středu 6.1.2010 se uskuteční předávání cen People's Choice Awards.

Robert Pattinson je nominovaný v kategorii Best Movie Actor. Bude to mít ovšem velice těžké, protože spolu s ním jsou v kategorii jména jako Brad Pitt, Hugh Jackman, Johnny Depp a Ryan Reynolds, takže v podstatě to nej, co nám teď můžou nabídnout.

Hvězda filmu Twilight, Kristen Stewart je nominovaná v kategorii Best Movie Actress. Kristen bude soupeřit s herečkami, jako jsou: Jennifer Aniston, Sandra Bullock, Anne Hathaway, a Drew Barrymore. Nicméně, zatím nebylo potvrzeno, jestli se Kristen na této akci ukáže.
Btw: Graatuluuju ;) To je fakt supéér zprááva! x)) Snad nejlepšíí za ten den x)) Ale teď mě čeká zase horšíí zpááva Bobci..=(( =) Musím se jít učit NJ..=((..ROZHOVOR..:D na zejtra..=(=D Towííte PIPKA-- ůůča se ozvala no :D:D Pstě WOPRUZ! :D Ale snad etě přijdu! :D teda pokud mě se mááti pustí mno :D :P :D Bye*=*
Aktulizovááno 16:05 Twl =( =D Ale už mě to fakt jako neba! :D Zkur**vená ůůča =( =P ať zaleze JOŽKA! :D:D P**=D Srry,ale už je to fkt WOPRUZ! :D se nato asi vy** =( =P Chjoo =(

To byl dneska zase Day! D: :D :D :D

5. ledna 2010 v 15:34 | Lady-Original-Girl* |  Mé Kecy

Čus lízátka
Tak co jakpak se máte? x) Já moc dobře ne x(( Před chvílkou jsem přišla ze školy a hrůůza =(( OD Rána mám prostě den blbec..=((( Nic mi nejde a tak..=(( Ztratila sem klíče ( který sem nakonec našla) ale musela jsem se znova vrátit do školy a podívat se..=(=D upe sme posrala aj..sem dostala za 4 x((( dotoho HRAZDA...na TV.=( Sem neudělala výmik ptže sem se bála..=(( A Učitel tm namě řval a tak..ale stejnak sem to neudělala takco.=( Já se toho prostě bojim já zato nemůžu..=(( A on mě nato prostě nutíí-!!! =( Když vý že se tooho bojim tak jako =(

No Prostě Hrůůza! x( Hlavně ty klííče néé..já jdu ze školy..přijdu domů a zjistim že jsem ztratila někdy klíče ne..tk namně mamka spustí jak strašně jsem nemožná apod.. a začně na mě nadávat..=(=(=( tk jsem utííkala zpáátky do školy..že se ještě podívat a tak ne...Tk tm popíjely učiteléé..Tal,Prů,Vrán :D ( Zkratky samo D:) a oni namně ZASTAV! :D a já furt bežela a prééj zastav než tě chytnu :D:D aa já na ně Taky vám přejůů kráásnej den :D:D Tak oni namně jen čučely D: a já bežěla dáál :D:D za uklízečkou apod..:D:D a nakonec sem je našla v šatně D: Prostě PSYCHO :D:D Jinak zejtráá mááme místo odpoledky PČ.. :D Odpoledku VV..takže supéér :) To budeme jen malovat a poslouchat songy D: si beru MP4 :D:D:D ;) ( To Můůžeme) :) Lepšíí než bejt v taký zimě na pozemkáách a hrabat lístíí brr...:D:D:D :D to bych asik nepřežila :D:D jinak už jsem si celkem zvykla nato sezeníí x) Teď mi to celkoš vyhovuje mno :) tkže pohodka :) to bylo jen o zvyku.. :) a já už sem si zvykla tkže good :)

To Nám ta škola pěkně začala =/ Fakt že joo =/

4. ledna 2010 v 14:47 | Lady-Original-Girl* |  Mé Kecy
ČUSKY BOBANI! x) Tak co Jakpak semáte? x) A Co 1 den po prázdkách ve škole dneska dobrý? x)) No u mně moc dobrý ne..=(( Přesazovaníí dneska dopadlo ůůplně jinak než sem čekala..Nakonec místo sezení s kámojdou( s kterou jsem si to tk domloouvala..) sem seděla nakonec s jinou.. Ptže další kámojda chtěla sedět zase s tou kámojdou co sem chtěla sedět..tk sem jí pustila=D a sedla jsme si k Monče ( Káámojde) ale udělala sem pěknou chybu :D:D Ptže,učitel taký nanás no tamdleta šetice holek vzadu určitě nebude! :D a začal nás rozhazovat..prej musíme bejt vždycky 2 holky a 2 kluci u jednoho stolu =( =D no takže Kámošky ( Sába,ája) šly dopředu k samejm klukůům..=Dthyum.gif :P image by Salisko ( sem se jim smála) :D:D Jenže vzápeťí sem šla taky =D s kamíí :D Takže už mě ten smíích přešel =( =D Takže sedííme s kamí upe vepředu =( =/ =Dthyum.gif :P image by Salisko a sme obklopený samejma klukama..=Dtakže jako no..=D*ehm*--> ale to předsazovaní je ještě maličko oproti co se mi stalo při první hodině..=(=( Mysme se zrovna bavily o TH (třídnický) o trestech..dutkách apod..=( a v tu chvíli mi zazvonil mobil..=(=(=( ...BUDIK..!!! x(( ale přitom sem si byla jistáá že sem ho vypínala..=( ae wono se to nějak nevyplo..=( Tkže mi učitel navalil TŘÍDNÍ DUDKU..=/ =( ( což bude fakt průůser až se to mamka dozvíí..) ona totííž neni etě doma..=/ =P což je dcela dobrýý..ptže se můůže stát že budu mít zaracha na comp =/..jako..tkže aspon vám sem teď můžu napísat..nooo..tkže kdybych už se neozvala tk mám zaracha na comp =/ což je velmi pravdepodobny =(( tkže Affska se pokusim oběhnout teďkons..( Pokud nepřijde máťi)thyum.gif :P image by Salisko ptže pak se sem nejspííše už nedostanu nějakou dobu..=((..tkže předem se omlouvám když nebudu nic přidáávat a nebudu obííhat affs..Nebude to že bych nechtěla,ale že mám zaracha =/

Ufff...Už mi s toho učeníí fakt hrabe =(=D

3. ledna 2010 v 17:40 | Lady-Original-Girl* |  Mé Kecy
Jojo,Nápis mluví zza vše mě už s toho učeníí fakt jednou hráábne=(=D Sem se učila celý odpoledne a už mi s toho fakt hrabe jako =( =D Sem se učila..Matiku,příroďák,Němčinu,ájinu,fyziku prostě všecko! sem opakovala =( a už sem s toho fakt unavenáá =(( Hrůůza =( Zejtráá už začíná zase ta blbá škola =(( Se Vůůbec netěším =( a nato přesazovaní vůbec! x( To bude zase..!! x(( To je taky nápad sezení po 4 =( Fakt..!! =( 2 Kluci a 2 Holky!!! No prostě děs!! x(( To Můůže vymyslet jedině náš učitel toto!!! x(( A co vy? =) Taky se tak netěšíte do školyy? x(( Já sem si už nějak zvykla nato volno noo..tk to je promně teď takje nezvyk noo..=( Budu se muset zase nahodit zpáátky..!!! x)) Bohužel..!! x(( I když se mi fakt nechce!! x(( Jinak Koukaly ste včera na Osobníího Stráážce? x)) Na Primě..x)) Od 20:00 x))) to bylo úúplně BOMBASTICKY!! x) Hlavně ta píísnička nakonci x)) ale celej ten filmíík<3=) musim ho něde najíít a stááhnout<3=) Sem naněm pstě zááwisláá<3=)) od včerejška..x))) A TEN KONEC SUPR! x) semse bála že fakt odletí=(

Pierce Brosnan: Robert Pattinson je fantastický herec

3. ledna 2010 v 11:06 | Lady-Original-Girl* |  Robert Pattinson
Irská hvězda Pierce Brosman si s Robertem Pattinsonem zahrála v novém dramatu "Remember Me" . Pierce Brosman řekl: "Myslím, že až uvidíte fim Remember me, dojde Vám jak fantastický herec je Robert Pattinson. Opravdu usilovně pracoval a jeho herecké výkony jsou úžasné". Můj Názor: Toje svatá Parvda Já Roberta Upe Žerůů:-*=) On je prostě BOMBASTICKEJ:-*=)) A ve Stmívání? Ještě lepšíí :)